0

درباره ما

digilearnings.ir about us

چرا آموزش دیجیتال ؟

حدود یک دهه قبل، وقتی از آموزش دیجیتال حرفی زده می‌شد، عموم مردم به شکلی برخورد می‌کردند که احساس می‌کردیم: «به هر حال، آموزش دیجیتال از هیچی بهتر است!». البته آن زمان، هنوز مدرک‌گرایی هم در ایران و جهان رواج داشت. به همین دلیل به کسانی که به سراغ دوره های آموزشی اینترنتی می‌رفتند، به عنوان کسانی نگاه می‌شد که می‌خواهند بدون تلاش و صرف انرژی، مدرک تحصیلی مورد علاقه خود را به دست بیاورند.

امروز، گسترش شگفت‌انگیز آموزشگاه‌ها، تنوع مدارک موجود، اسامی زیبا و فریبنده دوره‌های آموزشی، باعث شده که مدارک دانشگاهی، به خودی خود، عنوان ارزشمندی نباشد. خصوصاً در مورد رشته‌های مدیریتی، که با بسیاری از رشته‌های دیگر یک تفاوت جدی دارند: خروجی آنها بر حسب «ریال» قابل سنجش است. شاید در سالهای گذشته، داشتن چنین مدارکی امتیاز محسوب می‌شد، اما امروز، کسی که خود را دانش‌آموخته مدیریت می‌داند، باید بتواند برای خود و سازمان خود، «ثروت آفرینی» کند.

مزایای آموزش دیجیتال:

به فرض اینکه بپذیریم بیشترین قدرت در دنیای کسب و کار، متعلق به کسی است که بتواند با کمترین هزینه مادی و معنوی، برای یک سازمان – چه به عنوان مدیر شرکت خود و چه به عنوان کارمند شرکت دیگران – درآمد و ثروت خلق کند، کدام شیوه‌ی آموزشی اثربخش‌تر است؟ آموزش دیجیتال یا آموزش سنتی؟

دلایل متعددی وجود دارد که نشان می‌دهد  «آموزش دیجیتال»  به شدت به نفع است:

  • آموزش دیجیتال ارزان‌تر است.
  • آموزش دیجیتال، با سیستم فیزولوژیک و یا همان حوضله و توان روزانه هر شخص، همخوانی بهتری دارد.
  • آموزش دیجیتال باعث می‌شود که یادگیری، سریعتر باشد.
  • در آموزش دیجیتال مشارکت وجود دارد.

مباحث بسیار زیادی در مورد نقاط قدرت و یا کمبودهای آموزشهای دیجیتالی وجود دارد ، اما با این حال در رقابت با آموزش سنتی، کفه ترازو به سمت این آموزش سنگینی میکند.

 

ما اینجا هستیم تا شما را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن، با دنیای آموزش دیجیتال آشنا کنیم و بهترین دوره های آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم .

از اینکه برای این موضوع، ما را انتخاب کرده اید بسیار خرسند و سپاسگزاریم.

 

صاحب امتیاز : آموزشهای دیجیتالی (digilearnings.ir)

مدیر سایت : محمد حسن رجائی